Методичні об'єднання
Наша благодійність
Благодійний фонд освіта
Контакти kontakti
Випускникам "Куди піти навчатися"
Портфоліо для вчителів

ДПА 2019-2020
ЗНО 2020

11 квітня 2017 р. у м. Запоріжжі пройшло свято «Мистецька пектраль», присвячене японській культурі (2017 оголошено в Україні роком Японії). Там художники і майстри прикладного мистецтва демонстрували свої твори у японському стилі. Глядачі брали участь у майстер-класах та слухали презентації старшокласників і студентів міста, присвячених країні вранішнього сонця. Серед них успішно представила тему релігії Японії «Мистецтво Сходу в культурі сучасності» учениця 10-А класу ЗЗШ № 76 Мунтян Анастасія.

9 березня в 5 - му класі відбувся конкурс на кращого читата віршів

Т. Г. Шевченка.

Переможцями стали:

1 місце – Гладкая Катерина

2 місце – Єненко Володимир

3 місце – Волга Данило

Вітаємо переможців!

24 лютого 2017 року в учнів 7-го класу відбувся відкритий урок української мови на тему: «Дієприслівники. Дієприслівниковий зворот» з використанням мовленнєвої теми «Борщ – національна українська страва».

Урок проводила вчитель української мови та літератури Зикова Л. І.

24 лютого 2017 року учні 11-А класу нашої школи Січкоріз Анастасія та Макаров Вадим взяли участь у «Всеукраїнському фестивалі молодіжних муніципальних проектів», що проводився на базі факультету соціології та управління ЗНУ, за сприяння Відділу преси, освіти та культури Посольства США.

Захід був спрямований на розвиток ідей української молодіжної мережі у сфері муніципального планування.

В програмі фестивалю передбачалось обговорення презентацій молодіжних муніципальних проектів за секціями. Наші учні захищали проект під назвою «Мовне кафе» у секції «Культура та дозвілля молоді».

В результаті участі у фестивалі Настя та Вадим обмінялись досвідом з вирішення місцевих проблем із молоддю, яка приїхала з різних куточків України та вдосконалили свої соціально-проектні навички. Також Січкоріз Анастасія та Макаров Вадим отримали позитивну оцінку з боку організаторів заходу!

21 -го лютого в школі № 76 активно відзначили Міжнародний день рідної мови. У всіх класах пройшли цікаві виховні заходи.

«Мовний марафон» у 5 та 10 класах.

4 лютого 2017 року відбувся всеукраїнський етап VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Шевченка, який сьомий рік поспіль збирає в лютому учнів 5-11 класів та студентів на фінальний акорд переможців обласного етапу. Цьогоріч учениця ЗЗШ № 76 Кузьменко Лілія (10 клас; керівник – вчитель української мови та літератури Зикова Л.І.) зайняла III місце на обласному рівні і взяла участь серед інших 34 учасників у всеукраїнському змаганні. Бажаємо успіху!

8 листопада 2016 року відбувся I –(шкільний) етап Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика.

У ЗЗШ № 76 нещодавно відбулося свято, присвячене Дню захисника Вітчизни та Дню визволення м. Запоріжжя від фашистів під назвою «Слава героям!»

Увагу глядачів особливо привернув виступ старшої групи шкільного драматичного гуртка, яка інсценувала уривки із драматичної поеми Петра Ребра «Заграва над Хортицею» та сторінки повісті Василя Шкляра «Чорне сонце» про події в зоні АТО. Хвилюючий захід, сподіваємося, запам’ятається надовго.