Звітування директора школи
Освітні програми та навчальні плани
Попередження булінгу
Майбутньому першокласнику
Шкільна бібліотека
Шкільний прес-центр
Фізкульт привіт!
Навчаємось з НУШ
Шкільний громадський бюджет 2020

3 грудня 2020 року до Всесвітнього дня інвалідів в 1-4 класах були проведені тематичні ранки, інформаційні хвилинки на тему " Добро врятує світ". Презентації та групова робота учнів, відкритий діалог, ситуативні задачі сприяли формуванню розуміння необхідності не тільки милосердя та толерантності, а й щоденної допомоги і підтримки у відношенні до людей з обмеженими можливостями.
Відзначення Міжнародного дня інвалідів – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов'язок перед інвалідами, що потребують захисту та підтримки у цей непростий час. Інваліди – це не просто категорія людей. Це окремі життя, окремі трагедії, окремі людські надії на те, що все буде добре.
Вчителі початкових класів намагалися показати дітям незламний дух, сильний характер таких людей у минулому і сьогоденні України.
Відеоматеріал " Можливості обмежені - таланти безмежні" став прикладом для учнів прагнути за будь яких перешкод рухатися в житті до здійснення своє мрії. Увага держави та милосердя, толерантність, людяність кожного з нас допоможуть спростити життя людям з обмеженими можливостями. І про це треба пам'ятати кожного дня.