Звітування директора школи
Освітні програми та навчальні плани
Попередження булінгу
Майбутньому першокласнику
Шкільна бібліотека
Шкільний прес-центр
Фізкульт привіт!
Навчаємось з НУШ

19 квітня

День довкілля відзначається в Україні  в третю суботу квітня, згідно до Указа Президента. Мета проведення Дня довкілля - привернути увагу шкільної громади до екологічних проблем;  підвищити інтерес до бережливого ставлення до довкілля, збереження та примноження природної спадщини, формування екологічної свідомості та патріотизму, прагнення берегти рідну природу і країну.
О 09.30 19.04.2019 року всі учасники (діти, працівники школи, батьки) зібрались на шкільному подвір`ї для урочистого відкриття заходу. Для створення атмосфери дружності, єдності й позитивного настрою захід супроводжувався флешмобом, піснями, віршами й цікавою інформацією щодо необхідності збереження довкілля. У цей день усі охочі мали змогу не тільки виконувати практичні заходи з благоустрою та озеленення території шкільного подвір`я, а й показали свої творчі здібності, а саме: презентували вироби з природнього матеріалу, взяли участь у майстер –класах із використання вторинної сировини, екологічному квесті «Люби, знай, оберігай свій рідний край». Під час екологічної акції були висаджені квіти, кущі, облаштована територія школи. Із любов`ю та турботою про братів наших менших учні 4 класу виготовили шпаківню. А для учнів початкових класів, з метою створення радісного настрою, згуртування колективу, пройшов конкурс малюнків на асфальті «Світ очима дітей».