Звітування директора школи
Освітні програми та навчальні плани
Попередження булінгу
Майбутньому першокласнику
Шкільна бібліотека
Шкільний прес-центр
Фізкульт привіт!
Навчаємось з НУШ
Шкільний громадський бюджет 2020

Шановні батьки, учні та вчителі!
З метою попередження поширення захворювання на COVID-19 та недопущення епідемічних ускладнень серед здобувачів освіти , в термін з 11.01.2021 по 22.01.2021 навчальні заняття будуть організовані для учнів 1-10 класів з використанням технологій дистанційного навчання.
Педагогічний колектив ЗЗШ № 76 готовий до освітнього процесу в даному форматі. Освітній процес буде здійснюватись в синхронному на асинхронному режимах засобами G Suite for Education (GoogleClassroom, Google Meet). Просимо забезпечити щоденну участь дітей в онлайн уроках відповідно до розкладу та режиму роботи школи. Зберігайте спокій, будьте лояльними та толерантними один до одного.У разі виникнення питань, проблемних ситуацій звертайтесь до класного керівника, адміністрації закладу.

"Шкільний громадський бюджет 2020"

04.12.2020 року педагоги, учні та батьки Запорізької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 76 мали можливість долучитись до онлайн навчання з чудовими тренерами Ганною Божко, Катериною Акулою, Іриною Стасюк та Наталією Драбушевською.

Вперше, відчувши себе активними учасниками освітнього процесу, діти вчились створювати свої проєкти, презентувати їх, складати кошторис.
Враження захоплюючі!!!
Починаємо творити:)

Враження захоплюючі!!!
Починаємо творити:)

3 грудня 2020 року до Всесвітнього дня інвалідів в 1-4 класах були проведені тематичні ранки, інформаційні хвилинки на тему " Добро врятує світ". Презентації та групова робота учнів, відкритий діалог, ситуативні задачі сприяли формуванню розуміння необхідності не тільки милосердя та толерантності, а й щоденної допомоги і підтримки у відношенні до людей з обмеженими можливостями.
Відзначення Міжнародного дня інвалідів – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов'язок перед інвалідами, що потребують захисту та підтримки у цей непростий час. Інваліди – це не просто категорія людей. Це окремі життя, окремі трагедії, окремі людські надії на те, що все буде добре.
Вчителі початкових класів намагалися показати дітям незламний дух, сильний характер таких людей у минулому і сьогоденні України.
Відеоматеріал " Можливості обмежені - таланти безмежні" став прикладом для учнів прагнути за будь яких перешкод рухатися в житті до здійснення своє мрії. Увага держави та милосердя, толерантність, людяність кожного з нас допоможуть спростити життя людям з обмеженими можливостями. І про це треба пам'ятати кожного дня.

ФОТОАЛЬБОМ

До 28 листопада 2020 року -Дня пам'яті жертв Голодомору в початкових класах нашої школи 30.11.2020 року були проведені ранкові зустрічі " Знаємо. Сумуємо. Пам'ятаємо".Учні та вчителі прийняли активну участь у Всеукраїнській акції "Запали свічку". Молодші школярі виготовили власноруч паперову свічку пам'яті та вшанували хвилиною мовчання всіх жертв Голодомору 1932-1933 років. Презентації вчителів та відеоматеріали сприяли духовному вихованню молодших школярів.
Мета таких заходів :
*поглибити знання вихованців про Голодомор 1932-1933 рр., його причини та наслідки;
*виховувати почуття стурбованості кожного долею невинних жертв;
*навчати сприймати чужу біду, чужий біль як свої власні;
*сприяти пробудженню бажання вивчати історію своєї держави, берегти її традиції, уболівати за майбутнє країни.

Шкільний громадський бюджет - це потужний інноваційний інструмент громадської участі, що активно впроваджується у всьому світі для залучення молоді до прийняття рішень.

Шкільний громадський бюджет м. Запоріжжя – це частина коштів департаменту освіти і науки Запорізької міської ради де школярі міста, шляхом голосування, обирають на що цю частину коштів витрачати в межах свого закладу освіти. Завдяки цьому діти мають більший вплив на розвиток своїх шкіл.

До участі у реалізації Шкільного громадського бюджету запрошуються всі заклади загальної середньої освіти м. Запоріжжя, авторами проєктів яких стануть учні 7-11 класів.
Оскільки проєкт є пілотним, у поточному році, шляхом відкритого жеребкування, буде обрано лише 7 закладів, по 1-му в кожному районі міста.

Проєкт реалізується у співпраці Запорізької міської ради, Координаційної ради з питань Громадського бюджету м. Запоріжжя, департаменту освіти і науки Запорізької міської ради та ГС "ZP.platform".

Запровадження шкільного громадського бюджетування дозволяє учням реалізовувати дійсно необхідні та корисні проекти в своєму навчальному закладі. Попри те, що карантинні обмеження змістили терміни реалізації таких ініціатив, цей час став додатковою можливістю органам місцевого самоврядування підготуватися до впровадження такої практики.

25 листопада 2020 року в початковій школі відповідно до Плану щодо проведення Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" соціальним педагогом Піпіч О.В. та вчителем мистецтва Борсук Н.С. було проведено профілактичне заняття з елементами тренінга "Наші долоньки проти насильства". Діти переглянули презентацію і повчальний мультфільм, а за допомогою своїх долоньок створили колективну композицію.